Kariera

Kariera

Poznajmy się

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 34 000 specjalistów w dziedzinach inżynierii oraz technologii informatycznych. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych. Budujemy zespół profesjonalistów, którzy dzięki zaangażowaniu i znajomości potrzeb rynku sprawiają, że Grupa ALTEN jest światowym liderem usług IT i inżynieryjnych.

W 2021 ALTEN Polska został laureatem rankingu Diamenty Forbes oraz otrzymał prestiżowy certyfikat Great Place to Work, który potwierdza, że ALTEN jest w gronie najlepszych pracodawców w Polsce.

grudzien2020-listopad2021 small

You grow, we grow!

Zaawansowane technologie to nasze DNA

Wspieramy rozwój talentów

Budujemy stabilny i odpowiedzialny biznes

Eksperci w wielu dziedzinach

2,33 miliarda Euro obrotu w 2020

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Najnowocześniejsze technologie i projekty
  • Doskonałe możliwości rozwoju
  • Możliwość wyboru kierunku kariery
  • Pełne wsparcie doświadczonego zespołu
  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia
  • Stabilność i bezpieczeństwo

Jak wygląda zdalny proces rekrutacyjny ALTEN?

Proces rekrutacyjny jest prosty, a nasze wsparcie trwa także po jego zakończeniu! Przez cały okres współpracy z ALTEN Polska towarzyszy Ci Business Development Manager – doświadczona osoba, która będzie wspierać Cię w rozwoju kariery.

Na terenie całej Polski realizujemy projekty dla branż: automotive, finanse, telekomunikacja, media, energetyka, elektronika, przemysł lotniczy, kolejowy i morski. 

Potrzebujesz zmiany?

Zaaplikuj na interesujące Cię stanowisko, a nasz rekruter zadzwoni do Ciebie. Udzieli Ci odpowiedzi na pytania, doradzi oraz przedstawi szczegóły projektu.

Następny krok to przydzielenie  menedżera, z którym przejdziesz przez kolejne kroki rekrutacji. To od niego szybko otrzymasz informację zwrotną dotyczącą wyników.

Ustalimy dogodny termin spotkania w jednym z naszych biur lub przeprowadzimy rozmowę zdalnie. To dobra okazja, aby lepiej się poznać.

To ostatnia prosta do pracy w ALTEN. Na tym etapie chcemy sprawdzić Twój know-how oraz dopasowanie do konkretnego stanowiska / projektu. 

Gratulacje! Zaczynasz karierę w ALTEN. Służymy Ci wsparciem na każdym etapie jej rozwoju. You grow, we grow!

Aplikuj już teraz!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALTEN Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Pańska, nr 73, 00-834 Warszawa) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000340221, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie i/lub wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach.


Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych i przysługujące Ci w związku z tym prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności.