Kariera

Kariera

Poznajmy się

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 34 000 specjalistów w dziedzinach inżynierii oraz technologii informatycznych. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych. Budujemy zespół profesjonalistów, którzy dzięki zaangażowaniu i znajomości potrzeb rynku sprawiają, że Grupa ALTEN jest światowym liderem usług IT i inżynieryjnych.

W 2021 ALTEN Polska został laureatem rankingu Diamenty Forbes oraz otrzymał prestiżowy tytuł „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021” wg Great Place to Work.

You grow, we grow!

Zaawansowane technologie to nasze DNA

Wspieramy rozwój talentów

Budujemy stabilny i odpowiedzialny biznes

Eksperci w wielu dziedzinach

2,33 miliarda Euro obrotu w 2020

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Najnowocześniejsze technologie i projekty
  • Doskonałe możliwości rozwoju
  • Możliwość wyboru kierunku kariery
  • Pełne wsparcie doświadczonego zespołu
  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia
  • Stabilność i bezpieczeństwo

Jak wygląda zdalny proces rekrutacyjny ALTEN?

Proces rekrutacyjny jest prosty, a nasze wsparcie trwa także po jego zakończeniu! Przez cały okres współpracy z ALTEN Polska towarzyszy Ci Business Development Manager – doświadczona osoba, która będzie wspierać Cię w rozwoju kariery.

Na terenie całej Polski realizujemy projekty dla branż: automotive, finanse, telekomunikacja, media, energetyka, elektronika, przemysł lotniczy, kolejowy i morski. 

Potrzebujesz zmiany?

Zaaplikuj na interesujące Cię stanowisko, a nasz rekruter zadzwoni do Ciebie. Udzieli Ci odpowiedzi na pytania, doradzi oraz przedstawi szczegóły projektu.

Następny krok to przydzielenie  menedżera, z którym przejdziesz przez kolejne kroki rekrutacji. To od niego szybko otrzymasz informację zwrotną dotyczącą wyników.

Ustalimy dogodny termin spotkania w jednym z naszych biur lub przeprowadzimy rozmowę zdalnie. To dobra okazja, aby lepiej się poznać.

To ostatnia prosta do pracy w ALTEN. Na tym etapie chcemy sprawdzić Twój know-how oraz dopasowanie do konkretnego stanowiska / projektu. 

Gratulacje! Zaczynasz karierę w ALTEN. Służymy Ci wsparciem na każdym etapie jej rozwoju. You grow, we grow!

Aplikuj już teraz!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALTEN Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Pańska, nr 73, 00-834 Warszawa) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000340221, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie i/lub wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach.


Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych i przysługujące Ci w związku z tym prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności.