Kariera

Kariera

Praca w ALTEN Polska

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN, skupiającej na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów w dziedzinach inżynierii oraz technologii informatycznych. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy dzięki zaangażowaniu i znajomości potrzeb rynku sprawiają, że grupa ALTEN wciąż jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego.

Grupa ALTEN w pigułce:

Ponad 28 000 specjalistów

Obecność w 22 krajach na całym świecie

9 kluczowych, prestiżowych branż

30 lat doświadczenia na rynku

Ponad 1,9 miliarda euro obrotu rocznie

Kultura technologiczna i profesjonalizm

Co możemy Ci zaoferować?

  • Najnowocześniejsze technologie i projekty
  • Doskonałe możliwości rozwoju
  • Możliwość wyboru kierunku kariery
  • Pełne wsparcie doświadczonego zespołu
  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia
  • Prestiż, stabilność i otwartość

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Proces rekrutacyjny jest prosty, a nasze wsparcie nie kończy się po jego zakończeniu! Przez cały okres współpracy z ALTEN Polska towarzyszy Ci Business Development Manager – doświadczona osoba, która będzie wspierać Cię w rozwoju kariery i pomoże rozwinąć skrzydła. Możesz zwrócić się do niej w każdej kwestii.

Na terenie całej Polski realizujemy projekty dla branż takich jak automotive, finanse, telekomunikacja, media, energetyka, elektronika, przemysł lotniczy, kolejowy i morski – przy pełnym spektrum technologicznym oraz kompetencyjnym z zakresu IT i inżynierii. Wybierz interesującą Cię ofertę lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza poniżej.

Zaaplikuj na interesujące Cię stanowisko, a nasz rekruter zadzwoni do Ciebie w celu omówienia szczegółów. Udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące pytania, doradzimy oraz przedstawimy szczegóły projektu.

Następny krok to przydzielenie Ci menadżera, z którym przejdziesz przez kolejne kroki rekrutacji. Nasi menadżerowie oddelegowani są do wspierania naszych specjalistów i kandydatów, dzięki czemu szybko otrzymasz informację zwrotną dotyczącą wyników.

Czas na poznanie Twojego menadżera. Ustalimy dogodny termin spotkania w jednym z naszych biur lub przeprowadzimy rozmowę konferencyjną na Skype. Dzięki temu będziemy mieć okazję lepiej się poznać, a także wyjaśnić wszelkie interesujące Cię kwestie.

To już ostatnia prosta do pracy w ALTEN Polska. Przedostatnim krokiem jest test Twoich umiejętności oraz stopień dopasowania do konkretnego stanowiska. Testy różnią się w zależności od projektu i wymaganych kompetencji. Na pewno uda Ci się osiągnąć świetny wynik!

Gratulacje! Czas rozpocząć Twoją karierę w ALTEN, jednej z najbardziej cenionych firm technologicznych na świecie. Otrzymasz nasze bezwarunkowe wsparcie na każdym etapie kariery. To nasz wspólny sukces buduje prestiż i renomę ALTEN. Cieszymy się, że wybierasz ALTEN Polska i wspólnie z nami tworzysz naszą firmę!

Poznaj nasz zespół!

Menedżerowie

Poznaj nasz zespół menadżerski. Od zarządzania, po utrzymywanie długoterminowych, partnerskich relacji z naszymi inżynierami oraz klientami. Oto oni.

Marcin

Managing Director

Ewa

Business Unit Director - Kraków

Piotr

Business Unit Manager - Gdańsk

Julietta

Business Unit Manager - Wrocław

Paweł

Business Unit Manager - Warszawa

Ewa

Business Unit Manager - Kraków

Anna

Business Unit Manager - Kraków

Katarzyna

Business Unit Manager - Kraków

Karolina

Business Manager Kraków

Bartosz

Business Manager Warszawa

Natalia

Business Manager Warszawa

Dorota

Business Manager Kraków

Gabriela

Business Manager Kraków

Tomasz

Business Manager Wrocław

Mateusz

Business Manager Wrocław

Michał

Business Manager Kraków

Rekrutacja

Osoby odpowiedzialne za odkrywanie największych talentów. To oni przyczyniają się do rozwoju kariery, służą radą i wsparciem dla wszystkich kandydatów. To nasz zespół rekrutacji.

Małgorzata

Recruitment Manager

Maciej

Recruiter - Kraków

Joanna

Recruiter - Gdańsk

Aleksandra

Recruiter - Warszawa

Iwona

Recruiter - Wrocław

Edyta

Recruiter - Kraków

Magda

Recruiter - Kraków

Julia

Recruiter - Wrocław

Bartosz

Recruiter - Wrocław

Karolina

Recruiter - Kraków

Dominika

Recruiter - Gdańsk

Izabela

Recruiter - Gdańsk

Monika

Recruiter - Warszawa

Szymon

Recruiter - Kraków

Ewa

Recruiter - Warszawa

Arletta

Recruiter - Wrocław

Joanna

Recruiter - Wrocław

Urszula

Recruiter - Kraków

Bartosz

Recruiter - Kraków

Marcin

Recruiter - Warszawa

Dominika

Recruiter - Warszawa

International Mobility Advisors

Dział IMA odpowiada za bezproblemową i szybką relokację, a także zapewnia kompleksowe wsparcie kandydatom z innych miast czy krajów.

Viktoria

IMA - Warszawa

Viktoria

IMA - Kraków

Karolina

IMA - Wrocław

Administracja, HR oraz Marketing

Profesjonalizm, odpowiedzialność oraz kreatywność i skuteczność w działaniu – tym odznaczają się osoby stanowiące niezastąpione wsparcie działań ALTEN w Polsce.

Mateusz

Finance Manager

Aleksandra

HR & IMA Coordinator

Zbigniew

Marketing & Communication Officer

Katarzyna

Junior Marketing & Communication Specialist

Ewelina

Administracja Kraków

Dołącz do nas!

Poszukujemy specjalistów takich jak Ty! Cały czas powiększamy swój zespół. Zatrudniamy wykwalifikowanych profesjonalistów oraz ekspertów i inżynierów. W zamian za Twoje doświadczenie oferujemy doskonałe warunki pracy i możliwości rozwoju. Zapoznaj się z aktualnymi rekrutacjami.

Nie znalazłeś aktualnej oferty odpowiedniej dla Ciebie? Skorzystaj z formularza poniżej (Kandydatura spontaniczna) i prześlij nam swoje CV – sprawdzimy, czy mamy stanowisko idealne dla Ciebie!

Kandydatura spontaniczna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALTEN Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000340221, NIP: 5213545223, REGON: 14207485300000 o kapitale zakładowym w wysokości 500.000 zł, celem weryfikacji możliwości mojego zatrudnienia oraz udziału w procesie rekrutacyjnym. Weryfikacja nastąpi poprzez kontakt z kandydatem składającym aplikację. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)