Usługi ALTEN

Co robimy

Czerpiemy pełnymi garściami z międzynarodowego doświadczenia Grupy ALTEN, zdobywanego od 1988 roku. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, w jednym z dwóch głównych modeli: Time & Material oraz Work Package.

Konsulting technologiczny i inżynieryjny

Prowadzimy badania i wdrażamy produkty technologiczne w wielu kluczowych sektorach gospodarki.

Sieci, telekomunikacja i multimedia

Zajmujemy się wdrożeniami, działalnością operacyjną i projektami produktów architektury sieciowej.
Systemy i technologie informacyjne ALTEN Polska

Systemy i technologie informacyjne

Tworzymy i wdrażamy dopasowane systemy i rozwiązania technologiczne dla branży IT.

Rozwiązania dedykowane

Realizujemy projekty technologiczne dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów.

Wartość dodana ALTEN

Know-how

Procesy R&D ukierunkowane na klienta, w których łączymy różne sektory przemysłu i usług, wspierające budowanie produktów od podstaw.

Doskonały zespół

Tworzymy wysoko wykwalifikowaną grupę specjalistów, która dzięki doświadczeniu i know-how prowadzi projekty z zachowaniem najwyższych standardów.

Globalna sieć

ALTEN Group działa w ponad 25 krajach. Jako lider inżynierii i doradztwa technologicznego, realizujemy złożone projekty w kulturze szacunku dla różnorodności i równości zawodowej.

Możemy Ci pomóc? Napisz do nas!
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALTEN Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Pańska, nr 73, 00-834 Warszawa) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000340221, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie i/lub wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach.


Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych i przysługujące Ci w związku z tym prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności.