ALTEN Talenty – Poleć nam pracownika

Rekomendujesz?

Możemy wspólnie rozwijać prawdziwe talenty i pomagać innym. Jeśli zarekomendujesz nam nową osobę, określoną przez Ciebie kwotę z bonusu, przeznaczymy na cel charytatywny. Ty decydujesz, co to będzie!

Jak działa program ALTEN Talenty?

Proste zasady. Trzy kroki. Dwa razy pomagasz.

Polecasz znajomą osobę

Korzystając z formularza poniżej, możesz przekazać kontakt do osoby polecanej.

Proces rekrutacyjny

Najpierw sprawdzamy, czy zaproponowana przez Ciebie osoba spełnia wymagania. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zatrudnimy ją w ALTEN!

Otrzymujesz bonus i pomagasz!

Po miesiącu od zatrudnienia osoby polecanej, otrzymujesz od nas nagrodę pieniężną! Ty decydujesz jaką część bonusa i na jaki cel charytatytwny chcesz ją przeznaczyć.

Wyróżnione oferty

Zgarnij nagrody pieniężne i wspierajmy razem wybrane przez Ciebie akcje charytatywne.

Bonus: 8 000 złotych

Bonus: 6 000 złotych

Bonus: 5 000 złotych

Bonus: 4 000 złotych


Prowadzimy projekty w różnych miastach w Polsce. Wybór, do którego z nich chcesz polecić swojego znajomego, pozwoli nam sprawniej skontaktować się z odpowiednim zespołem.


Wpisz tytuł stanowiska lub słowa kluczowe stanowiska, na które polecasz kandydata (np. "Java Team Leader Warszawa" albo "Java Warszawa"). Jeśli nie masz pewności, na które stanowisko chcesz polecić kandydata, pozostaw to pole puste.

Oświadczenie o uzyskaniu zgody na udostępnienie danych osobowych (wymagana)

Oświadczam, że pozyskałam/em zgodę na udostępnienie danych osobowych Osoby polecanej oraz na przetwarzanie jej danych osobowych przez Organizatora Programu „Talenty”, tj. ALTEN Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000340221, NIP: 5213545223, REGON: 14207485300000 o kapitale zakładowym w wysokości 500.000 zł w zakresie danych zawartych w Formularzu polecenia w celu przedstawienia Osobie polecanej przez Organizatora Oferty pracy odnośnie której dokonałam/em Polecenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r oraz Regulaminem

Akceptuję regulamin Programu 'Talenty' dostępny na niniejszej stronie (wymagana)

Oświadczam, iż zapoznałem / zapoznałam się z regulaminem Programu "Talenty" dostępnym na niniejszej stronie i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (wymagana)

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alten Polska sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w programie "Talenty" w następującym zakresie: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej lub/i numer telefonu (oraz inne dane konieczne do zawarcia umowy).

Zgłoś kandydata

Skorzystaj z formularza, aby polecić nam swojego znajomego!

Listę poszukiwanych stanowisk znajdziesz poniżej.

A jeśli chcesz polecić kandydata na każdą z naszych ofert pracy, także możesz to zrobić. Otrzymasz bonus i zrobimy wspólnie coś dobrego!