ALTEN Polska z tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021!

ALTEN Polska z tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021!

 

Wartości, które doceniają nasi pracownicy

Tworzymy społeczność blisko 700 osób, których opinia zdecydowała w 2020 o przyznaniu certyfikatu Great Place to work. Co więcej, dzięki pozytywnemu wynikowi audytu ekspertów Instytutu Great Place to Work, uzyskaliśmy tytuł Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 w kategorii firm powyżej 500 pracowników – „Technologie informatyczne / Doradztwo w zakresie IT”. Dodatkowo otrzymaliśmy wyróżnienie „Rzecznika Standardu Etyki”, przyznawanego przez United Nations Global Compact Network Poland. Te wydarzenia są potwierdzeniem skutecznie realizowanej strategii firmy, opartej na trzech wartościach:

  • Rozwoju ludzi
  • Budowaniu kultury inżynieryjnej i technologicznej
  • Zrównoważonego wzrostu

W ALTEN Polska mówimy: Let your talent shine. You grow, we grow! Nasz zespół tworzą wyjątkowi ludzie, którym staramy się zapewnić optymalną ścieżkę rozwoju i wspólnie sprawić, aby wspomniane hasło było żywe w całej organizacji.

„Nie jestem zaskoczona. To potwierdzenie tego, co czujemy od dawna. Dziękuję pracownikom ALTEN za udział w ankiecie oraz audytorom za docenienie naszych inicjatyw, pracy i tego, co razem budujemy od kilku lat. Nasi pracownicy są z nami, ponieważ mogą rozwijać się pod okiem osób, którym zależy na ich sukcesie. Wierzymy w ludzi, w ich potencjał i możliwości. Czas pandemii był swoistym sprawdzianem, który pokazał, że to najlepsza z możliwych strategii.”– mówi Ewa Gumula, Managing Director ALTEN Polska.

 

Niby zdalnie, ale nadal blisko!

Tytuł zdobywamy po raz pierwszy. Rozwijamy się, doskonalimy i poznajemy co to znaczy – i czego potrzeba – aby być wspaniałym miejscem pracy. Ostatni rok przyniósł wiele cennych lekcji. Bycie wspaniałym miejscem pracy wymaga od nas zrozumienia i zdolności patrzenia z punktu widzenia pracownika, jego potrzeb oraz wartości. a także zwrócenia uwagi na systemy społeczne, kulturowe i ekonomiczne, w których wszyscy żyjemy.

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy przekonaliśmy się, jak zwinne i elastyczne mogą być organizacje i pracownicy w odpowiedzi na nieprzewidywane zmiany. Jesteśmy bardzo dumni , nie tyle z uzyskanego certyfikatu, ale przede wszystkim z organizacji, która wspólnie tworzymy i która, w trudnym okresie zawirowań pandemicznych ostatniego roku pokazała swoje najlepsze atrybuty: poczucie odpowiedzialności, solidarność i ogromne zaangażowanie.

Z ogromna satysfakcją kończymy proces certyfikacji prowadzonej przez globalny Great Place to Work Institute. Takie wyróżnienie to dowód, że tworzymy stabilne i atrakcyjne miejsce pracy, doceniane przez Pracowników.

Tytuł Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 potwierdza, że ALTEN Polska jest w elitarnym gronie najlepszych pracodawców w Polsce, którzy z sukcesem budują nie tylko odpowiedzialny biznes, ale przede wszystkim rozwijają wyjątkowe relacje z pracownikami, dbając o ich rozwój i poczucie spełnienia w pracy. Przed nami kolejne wyzwania, idziemy naprzód budując kulturę doświadczeń hybrydowych. Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie oraz wspaniałą atmosferę współpracy każdego dnia!

Paweł Zieliński

Marketing & Communication Officer 

ALTEN Polska

Podziel się ze znajomymi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin