ALTEN Polska na Future 3 – relacja

Blog

ALTEN Polska na Future 3 – relacja

2 listopada 2018

24 października ALTEN Polska wziął udział w wyjątkowym wydarzeniu – targach pracy Future 3. Są to jedne z największych targów pracy rynku IT odbywające się corocznie w Trójmieście.

ALTEN Polska stara się być nie tylko na bieżąco z wszelkimi trendami technologicznymi w IT, ale też cały czas dba o rozwój i poszerzenie zespołów projektowych. Dlatego obecność naszej firmy na wydarzeniach takich jak Future 3 nie powinno dziwić. Podczas tegorocznej edycji spotkaliśmy bardzo wielu interesujących kandydatów do pracy w naszych zespołach. Zaletą Future 3 jest to, że nie są to targi dedykowana tylko „starym wyjadaczom”, ale spotkać na nich można również dużą grupę osób, która jest dopiero na początku swojej kariery zawodowej w obszarze IT. Są to zarówno studenci ostatnich lat lub świeżo upieczeni absolwenci studiów o profilu informatycznym, jak i absolwenci różnego rodzaju kursów czy bootcampów, którzy zdecydowali się na zmianę swojego profilu zawodowego. Takie osoby również są mile widziane w ALTEN, ponieważ realizujemy różnorodne projekty, do których poszukujemy kandydatów zarówno z większym, ale także nieco mniejszym doświadczeniem. 

Wydarzenie było dla nas niezwykle udane, gdyż spotkaliśmy bardzo wielu uczestników o dużym potencjale,  zapale do nauki i chęci rozwoju swoich kompetencji. Niewykluczone, że kilkoro z nich już wkrótce zasili nasz zespół i mamy nadzieję, że za jakiś czas zostanie wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Już teraz jesteśmy pewni, że nie może nas zabraknąć na przyszłorocznej edycji Future 3.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn