talenty-guidewire

Poszukujemy

Specjalistów Guidewire

Dołącz do zespołu ALTEN Polska!

Poszukujemy specjalistów do pracy przy wdrożeniu oprogramowania Guidewire w czołowych, europejskich firmach ubezpieczeniowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu, a także do współpracy z ALTEN Polska!

Wykorzystywane technologie

Oto lista technologii używanych w projekcie. 

guidewire-symbol

Guidewire 8/9

git

GIT/SVN

j8

Java 8

j2ee

J2EE

xml

XML

axis

Web Services (Axis 2)

sql

SQL

ANT Pl/SQL

spring

Spring

Hibernate-logo

Hibernate

tomcat

Tomcat

and or Websphere/Weblogic

Specyfika pracy

Zespół projektowy składa się z około 120 osób. 80% z nich to deweloperzy Guidewire. Praca odbywa się w zespołach liczących od 5 do 8 osób, z wykorzystaniem metodyki SCRUM, zakłada również współpracę z Analitykami Biznesowymi.

Zakres Obowiązków

Poznaj zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:

Implementacja

Odpowiedzialność za prace wdrożeniowe przy projektach Guidewire

Współpraca

Dobra współpraca z Twoim zespołem to podstawa. Wspólnie opracujecie i wdrożycie rozwiązania odpowiadające wymaganiom projektu i Klienta

Organizacja

Wykonywanie zadań w założonych ramach czasowych, a także regularny przegląd stanu prac wraz z Team Leaderem

Inicjatywa

Wykorzystaj swój potencjał w środowisku otwartym na sugestie i propozycje, podejmuj i wspieraj inicjatywy dotyczące całej organizacji

Technologia

Guidewire wspiera głównie działania branży ubezpieczeniowej, takie jak administracja procedurami, finanse oraz zarządzanie roszczeniami poprzez trzy główne aplikacje, stanowiące moduły wspólnej platformy (ClaimCenter, PolicyCenter, BillingCenter). Oprogramowanie powstało z wykorzystaniem technologii Java, JEE oraz Webservices.

Dlaczego warto?

Podczas pracy w prowadzonym przez nas projekcie Guidewire, nabierzesz doświadczenia oraz umiejętności do prac wdrożeniowych, w szczególności projektów branży ubezpieczeniowej, na całym świecie. To doskonała szansa na wartościowy krok w karierze zawodowej, jak również na uzyskanie bardzo silnych, technologicznych kompetencji i umiejętności.

Stanowiska pracy

Jeśli udało nam się Cię zainteresować, poniżej znajdziesz listę stanowisk dotyczących tego projektu.

Kontakt

ALTEN Polska poszukuje specjalistów wielu różnorodnych dziedzin.

Jeśli masz pytania dotyczące projektu, możesz skorzystać z formularza kontaktowego i dowiedzieć się więcej. Możliwe też, że powyższe stanowiska i informacje nie są dla Ciebie interesujące, poszukujesz wyzwań innego rodzaju. Jeśli tak jest, skorzystaj z przycisku poniżej i zapoznaj się z innymi ogłoszeniami ALTEN Polska.