Nasze Wartości

Wyspecjalizowani eksperci, orientacja na potrzeby Klienta oraz dążenie do doskonałości to wartości, dzięki którym ALTEN Polska jest uznawaną firmą na rynku doradztwa inżynieryjnego i technologicznego oraz ważnym dostawcą usług IT w Polsce.

Wiemy, że ludzie, którzy budują markę naszej firmy, są naszym największym atutem. ALTEN Polska oferuje młodym konsultantom możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, a także zapewnia szeroki zakres możliwości dla bardziej doświadczonych profesjonalistów, którzy pragną wzbogacać swoją wiedzę specjalistyczną, bądź doskonalić umiejętności technologiczne lub z zakresu zarządzania personelem.

ALTEN Polska jest idealnym miejscem pracy dla jasnych i otwartych umysłów. Pozwala odkryć nieujawnione dotąd talenty i doprowadzić do ich szybkiego rozwinięcia. Każdego roku konsultanci ALTEN Polska mają możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach technicznych naszych Klientów. Konsekwentnie dostarczają oni rozwiązań w strategicznych projektach w przemyśle i sektorach usług Klienta.

Jesteśmy nastawieni na różnorodność naszego zespołu, aktywną i zaangażowaną pracę menedżerów oraz profesjonalny proces zarządzania karierą zawodową promujący wzrost i rozwój.

Ze względu na bliską lokalizację w stosunku do siedzib naszych Klientów w Polsce, ALTEN Polska oferuje swoim pracownikom wyjątkowe możliwości w zakresie doboru sektora, ścieżki kariery oraz obszaru geograficznego. Jednocześnie nasza kultura innowacyjności oraz kreatywności stanowi idealne środowisko dla pracowników chcących realizować swoje własne ambicje i cele zawodowe.

Doskonałość w dziedzinie inżynierii
ALTEN Polska jest firmą multidyscyplinarnych inżynierów mających poczucie przynależności do środowiska zorientowanego na kreatywność, innowacyjność i rozwiązywanie problemów.

Praca zespołowa
Praca zespołowa jest kluczowym czynnikiem składającym się na sukces naszych projektów realizowanych przez konsultantów o różnych umiejętnościach. Wspieramy każdy pomysł, który jednoczy naszych pracowników podczas technicznych seminariów bądź nieformalnych sesji informacyjnych w naszych siedzibach.

Satysfakcja naszych Klientów
Wartością jest dla nas zbudowanie trwałej współpracy, opartej na jakości naszych usług oraz zrozumieniu potrzeb i działalności Klienta. Zapewniamy regularne szkolenia naszym pracownikom, dzięki którym udoskonalają oni swoje umiejętności techniczne i metodologiczne. Nieustanne dążenie do doskonałości pozwala nam przewidzieć zmiany na rynku, dlatego oferujemy spersonalizowane rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie w relacjach z naszym Klientem.

 

Znajdź nas na

 Golden Line logo

Oferty Pracy

Workforce Analyst

13 lipiec 2017

Product Engineer

04 lipiec 2017

HW Engineer

03 lipiec 2017

Business Analyst

22 czerwiec 2017

Data Specialist

20 czerwiec 2017

ETL Engineer

20 czerwiec 2017

Enterprise Architect

07 czerwiec 2017

UX/Visual Designer

07 czerwiec 2017

IT Business Analyst

07 czerwiec 2017

System Engineer

06 czerwiec 2017
«
»

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Warszawa
ul. Pańska 73 / 00-834 Warszawa, Poland
+48 22 389 51 20
 
Kraków 
ul. Cystersów 9 / 31-553 Kraków, Poland
+48 12 44 55 271
 
Wrocław
pl. Jana Pawła II 9 / 50-136 Wrocław, Poland
 +48 71 72 57 758
 
Gdańsk
 ul. C.K. Norwida 2 / 80-280 Gdańsk, Poland