Nasze Wartości

Wyspecjalizowani eksperci, orientacja na potrzeby Klienta oraz dążenie do doskonałości to wartości, dzięki którym ALTEN Polska jest uznawaną firmą na rynku doradztwa inżynieryjnego i technologicznego oraz ważnym dostawcą usług IT w Polsce.

Wiemy, że ludzie, którzy budują markę naszej firmy, są naszym największym atutem. ALTEN Polska oferuje młodym konsultantom możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, a także zapewnia szeroki zakres możliwości dla bardziej doświadczonych profesjonalistów, którzy pragną wzbogacać swoją wiedzę specjalistyczną, bądź doskonalić umiejętności technologiczne lub z zakresu zarządzania personelem.

ALTEN Polska jest idealnym miejscem pracy dla jasnych i otwartych umysłów. Pozwala odkryć nieujawnione dotąd talenty i doprowadzić do ich szybkiego rozwinięcia. Każdego roku konsultanci ALTEN Polska mają możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach technicznych naszych Klientów. Konsekwentnie dostarczają oni rozwiązań w strategicznych projektach w przemyśle i sektorach usług Klienta.

Jesteśmy nastawieni na różnorodność naszego zespołu, aktywną i zaangażowaną pracę menedżerów oraz profesjonalny proces zarządzania karierą zawodową promujący wzrost i rozwój.

Ze względu na bliską lokalizację w stosunku do siedzib naszych Klientów w Polsce, ALTEN Polska oferuje swoim pracownikom wyjątkowe możliwości w zakresie doboru sektora, ścieżki kariery oraz obszaru geograficznego. Jednocześnie nasza kultura innowacyjności oraz kreatywności stanowi idealne środowisko dla pracowników chcących realizować swoje własne ambicje i cele zawodowe.

Doskonałość w dziedzinie inżynierii
ALTEN Polska jest firmą multidyscyplinarnych inżynierów mających poczucie przynależności do środowiska zorientowanego na kreatywność, innowacyjność i rozwiązywanie problemów.

Praca zespołowa
Praca zespołowa jest kluczowym czynnikiem składającym się na sukces naszych projektów realizowanych przez konsultantów o różnych umiejętnościach. Wspieramy każdy pomysł, który jednoczy naszych pracowników podczas technicznych seminariów bądź nieformalnych sesji informacyjnych w naszych siedzibach.

Satysfakcja naszych Klientów
Wartością jest dla nas zbudowanie trwałej współpracy, opartej na jakości naszych usług oraz zrozumieniu potrzeb i działalności Klienta. Zapewniamy regularne szkolenia naszym pracownikom, dzięki którym udoskonalają oni swoje umiejętności techniczne i metodologiczne. Nieustanne dążenie do doskonałości pozwala nam przewidzieć zmiany na rynku, dlatego oferujemy spersonalizowane rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie w relacjach z naszym Klientem.

 

Znajdź nas na

 Golden Line logo

Oferty Pracy

Devops Engineer

19 wrzesień 2017

EDI Analyst

13 wrzesień 2017

ETL Engineer

13 wrzesień 2017

System Engineer- Safety

12 wrzesień 2017

HW Engineer

11 wrzesień 2017

Scrum Master/Agile Coach

04 wrzesień 2017

QA Automation with Java

04 wrzesień 2017

Full Stack Developer

04 wrzesień 2017

SW Engineer (C)

03 wrzesień 2017
«
»

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Warszawa
ul. Pańska 73 / 00-834 Warszawa, Poland
+48 22 389 51 20
 
Kraków 
ul. Cystersów 9 / 31-553 Kraków, Poland
+48 12 44 55 271
 
Wrocław
pl. Jana Pawła II 9 / 50-136 Wrocław, Poland
 +48 71 72 57 758
 
Gdańsk
 ul. C.K. Norwida 2 / 80-280 Gdańsk, Poland