Dlaczego ALTEN Polska

Będąc członkiem zespołu ALTEN Polska, możesz liczyć na rozwój w stymulującym środowisku inżynierskim oraz na możliwość uczestnictwa w wielu ambitnych projektach technologicznych i odkryć całą gamę branż oraz sektorów gospodarczych, dla których nasza firma dostarcza rozwiązań.
Rekrutujemy wyłącznie największe talenty, aby móc zagwarantować najwyższą jakość usług na każdym poziomie relacji z naszym Klientem.

Konsultanci

Głównym motorem sukcesu ALTEN Polska jest zaangażowanie jakie wkładają nasi konsultanci w osiągnięcie jak najlepszych wyników we wszystkich projektach. Uczestniczą oni w każdej fazie rozwoju produktów przemysłowych i systemów informatycznych bezpośrednio w siedzibie klienta albo jako część zespołu realizującego projekt dla ALTEN Polska w jednej z naszych siedzib.
Doradztwo technologiczne, studia projektowe, rozwój, analiza funkcjonalna i ocena potrzeb. Zarządzanie i analiza projektów, szkolenia, programy zarządzania zmianami... To tylko niektóre z wyzwań, zapewniające naszym konsultantom możliwość rozwoju ich umiejętności w wyjątkowym środowisku wysokich technologii.
Jeśli jesteś więc młodym, dyplomowanym inżynierem albo już doświadczonym profesjonalistą, na pewno znajdzie się dla Ciebie miejsce w ALTEN Polska!

Menedżerowie

Główną rolą menedżerów ALTEN Polska jest dbanie o rozwój relacji zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi Klientami. Opracowują oni plany działania, analizują zmiany rynkowe, bieżące potrzeby Klientów, a także odpowiadają za przygotowanie ofert handlowych. Jednocześnie dbają o zapewnienie różnego typu projektów technicznych dla naszych konsultantów. Menedżerowie dokonują również rekrutacji kandydatów do nowych projektów i wspierają rozwój ich kariery.
Mają oni szanse rozwijać także swoje umiejętnośći w naszym ośrodku szkoleniowym Amplify. Podczas pierwszych tygodni spędzonych w ALTEN Polska, menedżerowie biorą udział w szkoleniach dotyczących rozwoju biznesu, zarządzania czasem, umiejętności komunikacyjnych, zarządzania personelem, raportowania i zarządzania finansami. Następnie, ich praca przez kilka kolejnych miesięcy jest nadzorowana przez doświadczonego kierownika ALTEN Polska.

Zespół wsparcia

Potrzebujemy wykwalifikowanego zespołu wsparcia w zarządzaniu finansami, rekrutacji, human resources, administracji sprzedaży i nie tylko. Zespół ten zapewnia, iż nasi konsultanci oraz menedżerowie mogą skoncentrować się na swoich podstawowych celach, jakimi są dostarczanie najwyższej jakości usług Klientom, z którymi współpracujemy. Dzięki wspomnianemu wsparciu, nasza firma nieustannie umacnia swoją pozycję, wysuwając się na lidera w branży konsultingu technologicznego oraz inżynieryjnego.

Znajdź nas na

 Golden Line logo

Oferty Pracy

Workforce Analyst

13 lipiec 2017

Product Engineer

04 lipiec 2017

HW Engineer

03 lipiec 2017

Business Analyst

22 czerwiec 2017

Data Specialist

20 czerwiec 2017

ETL Engineer

20 czerwiec 2017

Enterprise Architect

07 czerwiec 2017

UX/Visual Designer

07 czerwiec 2017

IT Business Analyst

07 czerwiec 2017

System Engineer

06 czerwiec 2017
«
»

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Warszawa
ul. Pańska 73 / 00-834 Warszawa, Poland
+48 22 389 51 20
 
Kraków 
ul. Cystersów 9 / 31-553 Kraków, Poland
+48 12 44 55 271
 
Wrocław
pl. Jana Pawła II 9 / 50-136 Wrocław, Poland
 +48 71 72 57 758
 
Gdańsk
 ul. C.K. Norwida 2 / 80-280 Gdańsk, Poland