Dlaczego ALTEN Polska

Będąc członkiem zespołu ALTEN Polska, możesz liczyć na rozwój w stymulującym środowisku inżynierskim oraz na możliwość uczestnictwa w wielu ambitnych projektach technologicznych i odkryć całą gamę branż oraz sektorów gospodarczych, dla których nasza firma dostarcza rozwiązań.
Rekrutujemy wyłącznie największe talenty, aby móc zagwarantować najwyższą jakość usług na każdym poziomie relacji z naszym Klientem.

Konsultanci

Głównym motorem sukcesu ALTEN Polska jest zaangażowanie jakie wkładają nasi konsultanci w osiągnięcie jak najlepszych wyników we wszystkich projektach. Uczestniczą oni w każdej fazie rozwoju produktów przemysłowych i systemów informatycznych bezpośrednio w siedzibie klienta albo jako część zespołu realizującego projekt dla ALTEN Polska w jednej z naszych siedzib.
Doradztwo technologiczne, studia projektowe, rozwój, analiza funkcjonalna i ocena potrzeb. Zarządzanie i analiza projektów, szkolenia, programy zarządzania zmianami... To tylko niektóre z wyzwań, zapewniające naszym konsultantom możliwość rozwoju ich umiejętności w wyjątkowym środowisku wysokich technologii.
Jeśli jesteś więc młodym, dyplomowanym inżynierem albo już doświadczonym profesjonalistą, na pewno znajdzie się dla Ciebie miejsce w ALTEN Polska!

Menedżerowie

Główną rolą menedżerów ALTEN Polska jest dbanie o rozwój relacji zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi Klientami. Opracowują oni plany działania, analizują zmiany rynkowe, bieżące potrzeby Klientów, a także odpowiadają za przygotowanie ofert handlowych. Jednocześnie dbają o zapewnienie różnego typu projektów technicznych dla naszych konsultantów. Menedżerowie dokonują również rekrutacji kandydatów do nowych projektów i wspierają rozwój ich kariery.
Mają oni szanse rozwijać także swoje umiejętnośći w naszym ośrodku szkoleniowym Amplify. Podczas pierwszych tygodni spędzonych w ALTEN Polska, menedżerowie biorą udział w szkoleniach dotyczących rozwoju biznesu, zarządzania czasem, umiejętności komunikacyjnych, zarządzania personelem, raportowania i zarządzania finansami. Następnie, ich praca przez kilka kolejnych miesięcy jest nadzorowana przez doświadczonego kierownika ALTEN Polska.

Zespół wsparcia

Potrzebujemy wykwalifikowanego zespołu wsparcia w zarządzaniu finansami, rekrutacji, human resources, administracji sprzedaży i nie tylko. Zespół ten zapewnia, iż nasi konsultanci oraz menedżerowie mogą skoncentrować się na swoich podstawowych celach, jakimi są dostarczanie najwyższej jakości usług Klientom, z którymi współpracujemy. Dzięki wspomnianemu wsparciu, nasza firma nieustannie umacnia swoją pozycję, wysuwając się na lidera w branży konsultingu technologicznego oraz inżynieryjnego.

Znajdź nas na

 Golden Line logo

Oferty Pracy

Devops Engineer

19 wrzesień 2017

EDI Analyst

13 wrzesień 2017

ETL Engineer

13 wrzesień 2017

System Engineer- Safety

12 wrzesień 2017

HW Engineer

11 wrzesień 2017

Scrum Master/Agile Coach

04 wrzesień 2017

QA Automation with Java

04 wrzesień 2017

Full Stack Developer

04 wrzesień 2017

SW Engineer (C)

03 wrzesień 2017
«
»

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Warszawa
ul. Pańska 73 / 00-834 Warszawa, Poland
+48 22 389 51 20
 
Kraków 
ul. Cystersów 9 / 31-553 Kraków, Poland
+48 12 44 55 271
 
Wrocław
pl. Jana Pawła II 9 / 50-136 Wrocław, Poland
 +48 71 72 57 758
 
Gdańsk
 ul. C.K. Norwida 2 / 80-280 Gdańsk, Poland